64-920 Piła, ul.Długosza 19

601-970-654

ryszard.mitek@mitek.com.pl

O firmie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się obróbką skrawaniem metalu CNC. Jesteśmy nowoczesną firmą otwartą na współpracę z Klientem i jesteśmy gotowi na wdrażanie nowych projektów i poszerzanie naszej oferty. Zajmujemy się frezowaniem (z wykorzystaniem frezarek o sterowaniu numerycznym), pracami ślusarsko-spawalniczymi (spawanie konstrukcji stalowych oraz aluminium), toczeniem (tokarki ze sterowaniem numerycznym) oraz szlifowaniem na płasko i okrągło.

obróbka skrawaniem CNC Mietek Piła

Głównym celem przyświecającym naszej firmie jest zadowolenie Klienta oraz ciągły rozwój, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonane jak najlepiej. Gwarantujemy Ci bardzo wysoką jakość naszych usług oraz niskie i atrakcyjne ceny. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują swoją pracę solidnie i profesjonalnie. Chętnie podejmiemy współpracę z Tobą i jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami drogą telefoniczną, mailową lub odwiedź nas osobiście w naszej siedzibie przy ul. Długosza 19 w Pile.